O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

Już po raz 15-sty Sekcja Geoinformacji UAM zorganizowała Międzynarodowy Dzień Systemów Informacji Geograficznej, GIS Day. Odbył się on 16 listopada 2016r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedstawiciele firmy Lehmann + Partner Polska prezentowali aplikację "Vectraportal" - o zarządzanie drogami online.

W dniach 11-13 października 2016, tradycyjnie na terenie Niemiec - tym razem w Hamburgu - odbywały się największe geodezyjne targi na świecie – Intergeo. Ponad 500 wystawców na terenie 4 hal o łącznej powierzchni ponad 30.000 m2 to liczby które obrazują ogrom przedsięwzięcia jakim są międzynarodowe targi Intergeo.

 

„Tworzenie i aktualizacja ewidencji dróg gminnych” to artykuł jaki pojawił się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłecku w dniu 24.08.2016r. Na zdjęciach prezentuje się samochód pomiarowy I.R.I.S, który był widoczny na drogach administrowanych przez Gminę Kłecko, podczas rejestrowania zdjęć sekwencyjnych korytarza drogi.

Zbadali koleiny przy wykorzystaniu 3D! Tak brzmi tytuł artykułu w 27 wydaniu Panoramy Leszczyńskiej na temat pomiarów LCMS wykonanych na drogach Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie. Oczywiście nie tyko o stan kolein chodzi, technologia LCMS umożliwia szczegółowy pomiar zniszczeń nawierzchni, co w przypadku dróg dojazdowych ciężkiego sprzętu budowlanego pozwala określić stopień degradacji nawierzchni.