O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

Zbadali koleiny przy wykorzystaniu 3D! Tak brzmi tytuł artykułu w 27 wydaniu Panoramy Leszczyńskiej na temat pomiarów LCMS wykonanych na drogach Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie. Oczywiście nie tyko o stan kolein chodzi, technologia LCMS umożliwia szczegółowy pomiar zniszczeń nawierzchni, co w przypadku dróg dojazdowych ciężkiego sprzętu budowlanego pozwala określić stopień degradacji nawierzchni.

W dniu 8.06.2016 w miejscowości Luboradza odbyło się szkolenie warsztatowe dla pracowników RDW województwa zachodniopomorskiego.

Poruszono aspekty dotyczące ewidencji dróg w oparciu o oprogramowanie RoadMan oraz serwis internetowy Vectraportal. Każdy z uczestników miał możliwość praktycznego wykorzystania prezentowanych zagadnień pracy z programem RoadMan.

 

W dniach 1 - 3 czerwca w Hotelu Atut w Licheniu k. Konina odbyła się druga edycja warsztatów szkoleniowych w zakresie zarządzania drogami oraz obiektami mostowymi z wykorzystaniem oprogramowania RoadMan. Atrakcyjna formuła spotkania zgromadziła ponad 60 uczestników.

W dniach 2 - 4 marca w Hotelu Wityng w Mikorzynie odbyły się warsztaty szkoleniowe w zakresie zarządzania drogami oraz obiektami mostowymi z wykorzystaniem oprogramowania RoadMan. Atrakcyjna formuła spotkania zgromadziła ponad 120 uczestników.