O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

Świąt prawdziwie Wielkanocnych z jajkiem, słońcem i Dyngusem roześmianym, z wiarą mocną w lepsze jutro i nadzieją, a przy stole niech zasiądą Przyjaciele, których miłość, dobroć, radość pozostaną z Państwem na dni wiele i tygodni.

Życzy zespół Lehmann + Partner

W dniach 14 – 16 października br. odbyła się VI Konferencja Zarządców Drogowych w Licheniu Starym k. Konina. W spotkaniu poświęconym pamięci Ireneusza Hampla, zmarłego w tym roku Prezesa Zarządu naszej firmy, uczestniczyli przedstawiciele zarządów dróg z całej Polski ...

Blisko 90 przedstawicieli jednostek administracji samorządowej województwa mazowieckiego wzięło udział w seminarium zorganizowanym przez firmę Geo-System, producenta systemu e-Gmina. Mieliśmy przyjemność przeprowadzenia jednej z prelekcji dotyczącej prowadzenia ewidencji dróg z wykorzystaniem systemu RoadMan oraz integracji danych przestrzennych z ewidencji dróg i mostów w systemie e-Gmina, co zostało przedstawione na przykładzie gminy Czerwonak.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników z wykształceniem technicznym kierunkowym