O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

„Tworzenie i aktualizacja ewidencji dróg gminnych” to artykuł jaki pojawił się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłecku w dniu 24.08.2016r. Na zdjęciach prezentuje się samochód pomiarowy I.R.I.S, który był widoczny na drogach administrowanych przez Gminę Kłecko, podczas rejestrowania zdjęć sekwencyjnych korytarza drogi.

Zbadali koleiny przy wykorzystaniu 3D! Tak brzmi tytuł artykułu w 27 wydaniu Panoramy Leszczyńskiej na temat pomiarów LCMS wykonanych na drogach Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie. Oczywiście nie tyko o stan kolein chodzi, technologia LCMS umożliwia szczegółowy pomiar zniszczeń nawierzchni, co w przypadku dróg dojazdowych ciężkiego sprzętu budowlanego pozwala określić stopień degradacji nawierzchni.

W dniu 8.06.2016 w miejscowości Luboradza odbyło się szkolenie warsztatowe dla pracowników RDW województwa zachodniopomorskiego.

Poruszono aspekty dotyczące ewidencji dróg w oparciu o oprogramowanie RoadMan oraz serwis internetowy Vectraportal. Każdy z uczestników miał możliwość praktycznego wykorzystania prezentowanych zagadnień pracy z programem RoadMan.

 

W dniach 1 - 3 czerwca w Hotelu Atut w Licheniu k. Konina odbyła się druga edycja warsztatów szkoleniowych w zakresie zarządzania drogami oraz obiektami mostowymi z wykorzystaniem oprogramowania RoadMan. Atrakcyjna formuła spotkania zgromadziła ponad 60 uczestników.