O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

W dniach 29-31 marca 2017r. organizujemy spotkanie pn.: „Zarządzanie Infrastrukturą Drogową i Komunalną wspomagane Systemami Informacji Przestrzennej”.

Zrealizowaliśmy kompleksową usługę dla Gminy Zgorzelec, która informuje o tym w artykule na swojej stronie.

Już po raz 15-sty Sekcja Geoinformacji UAM zorganizowała Międzynarodowy Dzień Systemów Informacji Geograficznej, GIS Day. Odbył się on 16 listopada 2016r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedstawiciele firmy Lehmann + Partner Polska prezentowali aplikację "Vectraportal" - o zarządzanie drogami online.

W dniach 11-13 października 2016, tradycyjnie na terenie Niemiec - tym razem w Hamburgu - odbywały się największe geodezyjne targi na świecie – Intergeo. Ponad 500 wystawców na terenie 4 hal o łącznej powierzchni ponad 30.000 m2 to liczby które obrazują ogrom przedsięwzięcia jakim są międzynarodowe targi Intergeo.