O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

W dniach 2 – 4 marca 2016r. odbędzie się szkolenie warsztatowe w zakresie zarządzania drogami oraz obiektami mostowymi. Szkolenie dedykowane wyłącznie dla zarządców drogowych. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie. Serdecznie zapraszamy.

Właśnie mija rok jak nagle odszedł, rozdzierając bólem wiele serc. Odszedł Prezes Zarządu, który dla nas był autorytetem, będąc jednocześnie zwyczajnym człowiekiem. Nigdy nie mówił o nas „mój pracownik” ale „mój kolega z pracy”. Często powtarzał, że firma to ludzie, ich umiejętności, wiedza, chęci… Wierzył w ludzi, posiadał niewiarygodną umiejętność motywacji i jednoczenia pracowników. Antoine de Saint-Exupéry powiedział „Śmierć ogrodnika w niczym nie zagraża drzewu. Ale jeśli drzewo będzie zagrożone, ogrodnik umiera dwukrotnie”. W naszym przypadku śmierć naszego Ogrodnika nie zagroziła firmie, nasze „drzewo” rośnie dalej. Irek stworzył zespół, który pozwolił firmie prężnie funkcjonować w tak trudnych okolicznościach.

W dniach 14 – 16 października br. odbyła się VI Konferencja Zarządców Drogowych w Licheniu Starym k. Konina. W spotkaniu poświęconym pamięci Ireneusza Hampla, zmarłego w tym roku Prezesa Zarządu naszej firmy, uczestniczyli przedstawiciele zarządów dróg z całej Polski ...

Blisko 90 przedstawicieli jednostek administracji samorządowej województwa mazowieckiego wzięło udział w seminarium zorganizowanym przez firmę Geo-System, producenta systemu e-Gmina. Mieliśmy przyjemność przeprowadzenia jednej z prelekcji dotyczącej prowadzenia ewidencji dróg z wykorzystaniem systemu RoadMan oraz integracji danych przestrzennych z ewidencji dróg i mostów w systemie e-Gmina, co zostało przedstawione na przykładzie gminy Czerwonak.