O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ...

Lehmann+Partner POLSKA Sp. z o.o.

Lehmann+Parter POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Realizuje projekty na terenie całej Polski. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży owocuje realizacją usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług to jedne z największych priorytetów firmy. Więcej »

 

 

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami przeprowadzonymi przez nas w marcu, dla użytkowników oprogramowania do zarządzania drogami i obiektami mostowymi, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu kolejnej edycji.

W dniach 2 - 4 marca w Hotelu Wityng w Mikorzynie odbyły się warsztaty szkoleniowe w zakresie zarządzania drogami oraz obiektami mostowymi z wykorzystaniem oprogramowania RoadMan. Atrakcyjna formuła spotkania zgromadziła ponad 120 uczestników.

W dniach 2 – 4 marca 2016r. odbędzie się szkolenie warsztatowe w zakresie zarządzania drogami oraz obiektami mostowymi. Szkolenie dedykowane wyłącznie dla zarządców drogowych. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie. Serdecznie zapraszamy.

Właśnie mija rok jak nagle odszedł, rozdzierając bólem wiele serc. Odszedł Prezes Zarządu, który dla nas był autorytetem, będąc jednocześnie zwyczajnym człowiekiem. Nigdy nie mówił o nas „mój pracownik” ale „mój kolega z pracy”. Często powtarzał, że firma to ludzie, ich umiejętności, wiedza, chęci… Wierzył w ludzi, posiadał niewiarygodną umiejętność motywacji i jednoczenia pracowników. Antoine de Saint-Exupéry powiedział „Śmierć ogrodnika w niczym nie zagraża drzewu. Ale jeśli drzewo będzie zagrożone, ogrodnik umiera dwukrotnie”. W naszym przypadku śmierć naszego Ogrodnika nie zagroziła firmie, nasze „drzewo” rośnie dalej. Irek stworzył zespół, który pozwolił firmie prężnie funkcjonować w tak trudnych okolicznościach.